×

KALİTE POLİTİKAMIZ

%100 Gerçek Deri
Mağazamızda bulunan tüm ürünler %100 gerçek deridir. Derinin üzerindeki renk, gözenek, kalınlık farkları, kırışıklıklar veya küçük çizikler kusur olmayıp, satın aldığınız ürünün doğal bir malzemeden yapıldığının göstergesidir. Aynı model ve deriden yapılan her bir ceket birbirinden farklı ve sadece size özeldir.

Değişim ve İade Garantisi
Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Tahrip edilmiş, kullanılmış, faturası ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.
Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde info@derimderi.com adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.
İade ve değişim işlemlerinde ürününüzü anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.
İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0232 489 00 11 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
İade ve Değişim Adresi: Mürselpaşa Bulvarı No:145/A Kahramanlar-İZMİR
Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik kontrolleri yapıldıktan sonra: İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece derimderi.com müdahale edememektedir.

%100 El İşçiliği
derimderi.com’da beğeninize sunulan tüm ürünler el yapımıdır. Aksesuarlarımız özel tasarım ve el işçiliği ile ve tamamen doğal hammaddelerden (ham ipek, metal, deri, yün vb.) elde edilerek yapılmış olup tüm detaylar büyük bir titizlik ile işlenmektedir.

Kişiye Özel Dikim
derimderi.com’da siparişiniz sonrasında müşteri hizmetleri yetkilimiz ile irtibata geçerek satın almış olduğunuz ürünün bedeninize tam uyumlu hale gelmesini sağlayacak ölçü değişiklikleri yaptırabilirsiniz. Karşılıklı teyit sonrasında ürününüze gerekli işlemler uygulanarak sadece size özel bir ölçüye getirilip teslimat yapılır.

Tadilat Desteği
Zamana, kullanım şekline ve vücut ölçülerinizde meydana gelebilecek değişikliklere istinaden ürününüz tadilata ihtiyaç duyabilir. Ekibimiz bu noktada mümkün olan en iyi sonuç için gereken tüm işlemleri gerçekleştirmektedir.
Ücretsiz Kargo
derimderi.com’dan verdiğiniz tüm siparişleriniz; ücretsiz kargo avantajı ve sigortalı taşıma garantisi ile tüm Türkiye’ye gönderilmektedir.

Go Top